Feka Automotive aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 25 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.

Türkiye’de ve dünya çapında faaliyet gösteren OEM, TIER1 firmalarına başta İç ve Dış Dikiz Aynaları, Ön Aydınlatma Lambaları, İç Aydınlatma Lambaları, Arka Aydınlatma Lambaları, Su Genleşme & Direksiyon Hidrolik Yağ Depoları ve Montajlı Trim Parçaları olmak üzere sistem-tedarikçi ortaklık temelinde hizmet sunmaktadır. Feka Automotive firmasının üretim kabiliyeti ve ürünlerindeki kaliteyi oluşturan başlıca etkenler içerisinde, yeni ürünleri sistem ortaklarının istekleri doğrultusunda konsept aşamasından dizayn ile üretime kadar gerçekleştirecek kadroyu, teknik ve teknolojik donanım ile üretim bilgisini bünyesinde barındırması yer almaktadır.

Hep diğerlerinden farklı olmaya çalışan Feka Automotive, vizyoner düşünce yapısı ve sürdürülebilir rekabet anlayışı ile büyümeye, değer yaratmaya devam edecektir.

Phone : +90  224 243 86 00
Fax : +90 224 243 04 66
Web : www.fekaotomotiv.com
E-mail :   info@fekaautomotive.com
Adress : Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı No:13/B Nilüfer/Bursa