YALIN OTO YAN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , uzman teknik kadro ve üstün kalite anlayışı ile otomotiv sanayisi başta olmak üzere diğer sanayilere destek veren, sürekli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir kuruluş olarak 2007 yılından bu yana üretim faaliyetlerine devam etmektedir.
Ağırlıkla otomotiv sektörü yan sanayii olarak imalatlarını gerçekleştiren firmamız, metal endüstrisinin ürünleri ile çalışan diğer sektörlerin de tüm talaşlı imalat ve soğuk şekillendirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.
YALIN OTO, müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmanın verdiği güvenle kalite yönetim sistemlerinden ISO TS 16949:2009 belgelendirme çalışmalarını tamamlayarak 13.08.2012 tarihinde kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.
Firmamız da, her zaman dikkatli ve titizlikle yapılan çalışmalar denetlenerek, müşteri beklentileri karşılanmaktadır. Test ve kontroller; müşteri istekleri, yasal gereklilikler ve uluslararası standartlara göre, kalibrasyonu yapılmış ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir.

Phone : +90 224 241 25 36
Fax : +90 224 241 25 37
Web : www.yalinotomotiv.com
E-mail :   zafera@yalinotomotiv.com
Adress : Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sokağı B Blok No:30 Nilüfer/Bursa